E-SHX İle Daha Güvenli Bir Hayat

E-SHX NEDİR ?

E-SHX Standart versiyonunda port taraması ve uzaktan gelen kötü amaçlı bağlantıların kontrolünü sağlayan bir güvenlik yazılımıdır.

E-SHX Pro versiyonunda Local ağ ve yapa zeka destekli sistemde gerçekleşen bütün veri akışını analizini sağlayan ve kötü amaçlı verileri de sistemden uzaklaştıran bir güvenlik yazılımdır.

Hızlı

Sistemin ihtiyaç duyduğu donanım ihtiyacı az olması ile birlikte diğer hizmetler ile birlikte hızlı bir şekilde iletişim kurarak hızlı bir kullanım sunar.

Güvenli

Sistemde bulunan portların taramasını sağlayan E-SHX sürekli olarak taramayı sağlamakta ve giden ve gelen verileri kontrol ederek güvenliğinizi sağlamaktadır.

Stabil

Sistemde bulunan özel iletişim ağı ile birlikte işletim sistemi ile olan iletişimi daha hızlı ve stabil hale getirmektedir. Böylelikle daha stabil bir kullanım sunmaktadır.

E-SHX İ Neden Tercih Etmeliyim ?

Güvenlik
Güvenlik

Sistemin güvenliğini üstlenen E-SHX sizin daha konforlu bir hayat geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Sistem Optimizasyonu
Sistem Optimizasyonu

E-SHX sisteme sağlamış olduğu optimizasyonu ile birlikte size daha stabil bir kullanım sunar.

Basit Arayüz
Basit Arayüz

E-SHX in basit arayüzü ile birlikte size daha rahat ve konforlu bir güvenlik sağlar böylelikle güvenlik alanında herhangi bir sıkıntı yaşamadan gündelik işlerinize devam edebilirsiniz.

Kullanım Alanı
Kullanım Alanı

E-SHX in kullanım alanı linux altyapısını kullanan işletim sistemleri ile uyumludur. Bünyemize bulunan Kalsedon OS ile tam performans gösteren E-SHX size stabil ve güvenli bir kullanım alanı sunar.

E-SHX

Sadece güvensiz güvenlik olmaması için çaba harcıyoruz.

Hızlı Ve Güvenli

Hızı ve size sağlamış olduğu yüksek güvenliği ile birlikte artık güvendesiniz.

Kolay Ve Basit

Basit bir arayüzle gelen E-SHX size kolay bir kullanım alanı sunar. Güvenliğin ve hızın keyfini sürün.