Linux Dünyasının Yeni Güvenlik Yazılımı

E-Ware Nedir ?

E-Ware Local ağ koruma, zararlı yazılım tespiti ve kötü amaçlı yazılım engelleme kabiliyetine sahip olan ve yapay zeka desteği ile birlikte sizi yapılan işlemler hakkında bilgilendiren bir antivirüs yazılımıdır.

Hızlı

E-Ware sisteminizde hızlı bir şekilde tarama gerçekleştirerek sisteminize herhangi bir şekilde zarar verecek potansiyele sahip bir virüs vb. unsurları yok ederek sizi haberdar etmektedir.

Koruyucu

E-Ware her daim sisteminizde aktif olarak çalışır. İstemediğiniz takdirde çalışmasına son verebilir ve yapmış olduğu eylemleri sonlandırabilirsiniz. Lakin eylemlerini engellemediğiniz sürece işini tam profesyonel şekilde yapacaktır.

Güvenli

Güvenliğinizden her daim ödün vermeden E-Ware ı güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. E-Ware Linux altyapısı kullanan sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışarak güvenliğiniz için her daim çalışıyor olacaktır.

E-Ware ı Neden Tercih Etmeliyim ?

Güvenlik
Güvenlik

E-Ware sisteminizin güvenliği için hizmet veren bir programdır. Her daim arka planda veri taramasına devam eder ve riskli bir durum fark ettiğinde bu durumu düzelterek sizi bilgilendirir.

Sistem Optimizasyonu
Sistem Optimizasyonu

E-Ware sisteminiz ile bütünleşmiş bir halde kullanım alanı sunduğundan sisteminizden fazla bir donanım ihtiyacı duymadan stabile bir şekilde veri akışlarını düzenleme ve kontrol işlemlerini sorunsuz bir şekilde devam ettirir.

Basit Arayüz
Basit Arayüz

E-Ware ın kullanıcı dostu olan arayüzü basit ve anlaşabilir bir şekilde tasarlanmıştır. Arayüz de kaybolmadan işlerinizi kolayca halledip günlük rutin işlerinizi herhangi bir düzensizlik olmadan devam ettirebilirsiniz.

Kullanım Alanı
Kullanım Alanı

E-Ware ın kullanım alanı Linux altyapısını kullanan işletim sistemleri içindir. Bünyemizde bulunan Kalsedon OS ile tam performans gösteren E-Ware size güvenli ve hızlı bir kullanım alanı sunar.

E-Ware

Sadece güvensiz güvenlik olmaması için çaba harcıyoruz.

Hızlı Ve Güvenli

E-Ware ın size sağlamış olduğu yüksek güvenlik ve yüksek hız ile artık güvendesiniz.

Kolay Ve Basit

Basit Bir arayüz ile gelen E-Ware size kolay ve konforlu bir kullanım alanı sunar.